Karlovy Vary
1:4
Obrázek
Mládež

Další prohra juniorů potvrzuje sestup z extraligy. Sedmička loupila na pražských stadionech

16. 2. 2022 od Pavel Husarik / Foto: Daniela Vodičková
Kladenská juniorka se minimálně na rok loučí s nejvyšší juniorskou soutěží. Definitivně o tom rozhodla úterní prohra s Českými Budějovicemi. Sympatické vystoupení s Litvínovem měli dorostenci, kteří nakonec těsně padli 1:2, chuť si ale spravili proti Třemošné, které dali osm branek. Kladenští sedmáci vyloupili stadion pražské Kobry i Hvězdy.

JUNIOŘI, Havířov vs. Rytíři 3:0, Třinec vs. Rytíři 6:1, Rytíři vs. Č. Budějovice 1:4

Na juniory čekal nejdelší „trip“ letošní sezóny. Dvoudenní pobyt skoro u polských hranic bohužel pro naše borce nepřinesl nic dobrého. V pátek po dlouhé cestě nastoupili na ledě Havířova. V utkání rozhodla produktivita, když ani jeden z kladenských hráčů nedokázal překonat domácího brankáře Nowaka. Havířov rozhodnul utkání ve třetí třetině, ve které vsítil dvě branky. Konečný výsledek 0:3.

V sobotu nastoupili junioři na ledě Třince, který se nacházel na šestém místě tabulky. Postavení také odpovídalo vývoji utkání. Rytíři sice v 21. minutě vyrovnali na 1:1, ale zbytek druhé a třetí třetiny patřil domácím. Konečný výsledek 1:6.

Branka: 21. Šimek (Kočka).

Úterní utkání s Českými Budějovicemi a jeho výsledek 1:4 v neprospěch Rytířů definitivně stvrdil sestup Kladna z extraligy. Jedinou branku proti Motoru dal Šíma.

Branka: 50. Šíma.

Dorost, Rytíři vs. Litvínov 1:2, Rytíři vs. Třemošná 8:0

Dorostenci přivítali ve čtvrtek po obědě Vervu Litvínov, do vyrovnaného utkání vstoupili lepé domácí, když se v 9. minutě trefil Holeček. Druhá třetina patřila hostům, kteří otočili skóre na 1:2. Třetí třetina už další branku nepřinesla ani přes tlak domácích. Konečný výsledek 1:2.

Branky: 9. Holeček (O. Šátek).

Už v pátek čekalo na dorostence hned druhé domácí utkání v řadě. Soupeřem byla Třemošná. Dobrým vstupem do utkání vedli dorostenci už na konci první dvacetiminutovky 4:0. V druhé a třetí třetině byl obstarán stejný příděl jako v té první. Výkon podpořil nulou brankář Punda, který navázal na své spoluhráče. Navíc všechny branky se rozdělily mezi jednotlivé střelce. Konečný výsledek 8:0

Branky: 3. Váňa (Holeček, Daníček), 4. Hlaváček, 6. Marcinek (Daníček), 12. Daníček (Holeček), 29. Kupčo (Daníček), 40. Holeček (J. Aschenbrenner), 41. Kut (Holub, Mejtský), 43. O. Šátek (Rájek).

9.Třída, Kobra Praha vs. Rytíři 6:7

Deváťáci odehráli ve čtvrtek své utkání na Kobře. Po první třetině Rytíři odcházeli za stavu 4:1 do šaten, když se trefili Kozák, Znamenáček a dvakrát Pellant. Druhá třetina byla ve režii Kobry a ta otočila výsledek na 4:5. Krásné utkání rozhodnula až třetí třetina. Rytíři ji zvládnuli a po brankách Borkovce, Kozáka vsítil rozhodující branku Beran. Konečný výsledek 7:6.

Branky: 2x Pellant, 2x Kozák, Borkovec, Znamenáček, Beran.

7. TŘÍDA, Kobra vs. Rytíři 2:3, Hvězda vs. Rytíři 5:6

Sedmáci si navázali a devítku a zvládnuli ve vyrovnaném utkání vyhrát o jedinou branku. Konečný výsledek 2:3

Branky: 2x Šubin, 1x Petera.

O víkendu podruhé v Praze a tentokrát na Hvězdě. Utkání to bylo znovu vyrovnané, jediným rozdílem byl počet branek. Rytíři to opět zvládnuli a připsali si druhou výhru v týdnu.

Branky: 2x Šubin, 2x Křesťan R., Petera, Křivánek.