Karlovy Vary
1:4
Obrázek
Mládež

Dvěma mládežnickým kategoriím se vydařilo kladenské derby. Osmička podlehla Slavii

14. 12. 2021 od Pavel Husarik
Mládež Rytířů odehrála v uplynulém týdnu dvě derby s PZ a v obou se radovala z výhry. Ostatní zápasy však Kladnu nevyšly - dorost podlehl Chomutovu, osmička nestačila na pražskou Slavii.

DOROST, Rytíři vs. PZ Kladno 9:1, Rytíři vs. Chomutov 2:3

Ve čtvrtek čekalo na dorostence derby s PZ Kladno. O vývoji utkání rozhodla druhá třetina, ve které dokázali dorostenci vsítit sedm branek. Pod výhru se nejvíce z domácích podepsal Vojtěch Aschenbrenner, který si připsal v první třetině hattrick. Jedinou kaňkou byla obdržená branka pět minut před koncem, výsledek tím byl kosmeticky upraven na konečných 9:1 pro Rytíře.

Branky: 3. Petřík, 10. Rájek (Holub), 22. V. Aschenbrenner (Pražák), 26. Daníček (Holeček, Kamas), 31. Holub (Pražák, Kamas), 32. Mejtský (Hlaváček), 36. Holub (Holeček, Mejtský), 39. V. Aschenbrenner, 40. V. Aschenbrenner (M. Šátek)

V sobotu přivítali dorostenci Chomutov. Dlouho vyrovnané utkání zlomili Piráti deset minut před koncem. „Je škoda, že jsme v poslední vteřině nevyrovnali, určitě jsme si to zasloužili,“ litoval brankář Tuláček.

Branky: 30. Mejtský (Holub, V. Aschenbrenner), 33. Daníček (Holub, Kupčo)

8. TŘÍDA, Slavia vs. Rytíři 7:4

Osmáci odehráli vyrovnané utkání na Slavii, po nezvládnuté druhé třetině však dotahovali rozdíl ve skóre a nakonec se s hlavním městem loučili s prohrou 4:7.

Branky: 2x Borkovec, Honisch

7. TŘÍDA, PZ Kladno vs. Rytíři 1:20

Sedmáci odehráli také derby s PZ a předčasně nadělovali gólovou vánoční nadílku. Na konečném výsledku měl největší podíl Šubin, kterému se podařilo zaznamenat 7 gólů.

Branky: 7x Šubin, 4x Kučera, 3x Melančin, 3x Holoubek, 2x Ilrbek, 1x Křesťan