Vsetín
18:00
Obrázek
Mládež

Osmáci dali v obou zápasech přes deset gólů. Junioři se z tripu vrátili bez bodového zisku

9. 11. 2021 od Pavel Husarik
Osmá třída Rytířů vstřelila za dva zápasy 26 branek a zaslouženě tak dvakrát vyhrála. Junioři minulý týden vyrazili na dvoudenní trip. První zápas je čekal v Českých Budějovicích, další v rakouském Salcburku. Body však ani v jednom případě nezískali.

JUNIOŘI, České Budějovice vs. Kladno 4:3, Salcburk vs. Kladno 4:2

Rytíři vyrazili na dvoudenní trip, který v pátek odstartovalo utkání s Českými Budějovicemi. Rytíři celé tkání dotahovali, nakonec to ale na body nestačilo. „Zaspali jsme úvod utkání, to rozhodnulo,“ uvedl brankář Ondřej Gabriška.

Branky: 19. Staněk, 27. Hurta (Šíma), 55. Kočka (Staněk, Robovský)

Druhý den následovalo utkání v rakouském Salcburku, vyrovnané utkání bohužel zlomili na svoji stranu hráči Red Bullu. Rytíři bohužel nezvládnuli ani jedno utkání a bohužel z tripu nevezou ani bod.

Branky: 5. Hurta (Kuzďas, Kraus), 42. Sýkora (Hrabík, Šíma)

9. TŘÍDA, Rytíři vs. Sparta 3:5

Deváťáci domácím ledě navázali na výkon sedmáků, bohužel taky na Spartu nestačili a podlehli 3:5.

Branky: Beran, Dick, Hovorka

8. TŘÍDA, Rytíři vs. Beroun 12:1, Kralupy vs. Rytíři 1:14

Proti Berounu se osmáci trápili pouze v první třetině, poté už bylo utkání pouze o krásných akcích do prázdné branky.

Branky: Špacír, 2x Novák, 3x Hlavsa, Honisch, Polášek, 2xTureček, Pokorný, Mahovský

V Kralupech byl průběh totožný. Skóre se nakonec zastavilo až na 14 brankách.

Branky: 3x Klempíř, 2x Novák, 2x Polášek, 2x Borkovec, 2x Honisch, Šíma, Pokorný, Tureček

7. TŘÍDA, Rytíři vs. Sparta 2:3

Sedmáci odehráli výborné utkání proti Spartě, zlom nastal ve 39. minutě, kdy Rytíři dostali dvě slepené branky do šatny. Rytíři zbraně nesložili a dvěma góly Holoubka upravili výsledek na konečných 2:3.

Branky: 2x Holoubek