Plzeň
17:30
Obrázek
Mládež

Pohár pro vítěže Sev.en Hockey Cupu předal Jágr. Kladenský turnaj byl vrcholem sezóny

25. 3. 2024 od Redakce
V sobotu 23. března hostil kladenský ČEZ stadion poslední ze čtyř turnajů čtvrtého ročníku Sev.en Hockey Cupu. Sportovní zápolení hráčů třetích a čtvrtých tříd přineslo krásné góly, spoustu zábavy a velký zážitek na konec. Závěrečného ceremoniálu se totiž zúčastnil i Jaromír Jágr, který předal i putovní pohár pro celkového vítěze soutěže. Stalo se jím pardubické Dynamo.

Kladenský turnaj byl čtvrtým a posledním, který se během sezóny pod hlavičkou Sev.en Hockey Cupu uskutečnil. Po turnajích v Litvínově, Pardubicích a Zlíně se hráči třetích a čtvrtých tříd sešli k finálnímu měření sil právě na kladenském ČEZ stadionu. V ročníku 2015 se nejlépe dařilo Pardubicím, v ročníku 2014 slavili zlínští Berani. Rytíři v obou kategoriích skončili na čtvrtém místě.

Závěrečného ceremoniálu, při němž byl vyhlášen také celkový vítěz čtvrtého ročníku Sev.en Hockey Cupu – pardubické Dynamo – se zúčastnil obránce kladenských Rytířů Jake Dotchin a hrající majitel Jaromír Jágr, z jehož rukou také pardubičtí přebrali putovní pohár.