2. kolo,  úterý 11.8.2020
Kladno
Sparta
3:2
4. kolo,  čtvrtek 13.8.2020
Kladno
Budějovice
18:00
1. kolo,  pátek 14.8.2020
Plzeň
Kladno
 
3. kolo,  pondělí 17.8.2020
Budějovice
Kladno
 
5. kolo,  úterý 18.8.2020
Kladno
Plzeň
18:00
6. kolo,  pátek 21.8.2020
Sparta
Kladno
18:00
Obrázek
Klub

Rytíři vyráží do další sezony s novým webem: Objevte spoustu novinek a moderních prvků!

30. 6. 2020 od Tisková zpráva
Do nové sezony s novým webem. Rytíři Kladno dokončili přípravu oficiálních stránek a nyní je tak mohou představit svým fanouškům. Vše stojí na původní platformě, ale grafická podoba se výrazně zmodernizovala a web nabízí spoustu zábavných novinek.

Původní web fungoval ve stejné podobě prakticky od založení Rytířů. „Víme, že kladenští fanoušci jsou v dobrém smyslu konzervativnější. Potrpí si na tradice a zavedené pořádky a já musím říct, že to mám stejně. I proto jsme chtěli vycházet z původní podoby webu, ale cílem bylo ho zmodernizovat a vylepšit o nové prvky,“ říká tiskový mluvčí klubu Lukáš Jůdl.

Jak vývoj webu probíhal? „Nejprve je potřeba zmínit, že jsme starý web z technických důvodů museli změnit. Na druhou stranu jsme za to byli rádi, protože modernizace stránek byla zapotřebí. Já jsem web navrhl ve photoshopu, hodně si k němu řekl produkční manažer Adam Soukup a společně s Lukášem Cahou z firmy eSports jsme web postupně tvarovali a já věřím, že se nám to povedlo,“ pokračuje Jůdl.

Dbáno bylo hlavně na detaily. „O detailech je úplně všechno. Na horní liště webu jsou například vyobrazeny poháry, které připomínají nejslavnější časy kladenského hokeje. Na dolní liště webu je zase přehled nejnovějších příspěvků z instagramu, kdy tento komponent funguje tak, že zobrazuje všechny příspěvky pod hashtagem #kladynko. Zmodernizovala se i soupiska, na které fanoušci najdou třeba i sociální sítě hráčů,“ uvádí Jůdl s tím, že nový web má opravdu ty nejnovější parametry a fanoušci si jistě přijdou na své.

Jak už bylo zmíněno, kladenský web je nově v rukou firmy eSports. „Za celý klub bych chtěl moc poděkovat Radimu Bednářovi, který nám vytvářel a spravoval původní web, který byl ve své době velmi moderní. Moc si vážíme vzájemné spolupráce, která výborně fungovala po celou dobu. Nyní jsme se spojili v rámci webu s eSports. Celé firmě v čele s Davidem Schlegelem a týmu Lukáše Cahy chceme poděkovat za spolupráci při vytváření webu nového,“ vzkázal Jůdl.

Na začátku spolupráce s firmou eSports stál náš produkční manažer Adam Soukup, jenž v rámci spuštění nového webu odstartoval i interní klubovou novinku, kterou je tzv. komunikační systém pro zefektivnění řízení a správy sportovního klubu. „Klubový informační systém nám ohromně zjednodušil a urychlil organizaci celého klubu. Velkou výhodou je provázanost celého systému, a to i s klubovým webem. Vše tak máme pod jednou střechou a efektivněji můžeme pracovat s propojením naší mládeže a klubového webu,“ uvedl k systému Soukup.

Web je plně funkční, ale některé komponenty ještě nefungují stoprocentně. Jde například o fotogalerie či statistické složky, což jsou sekce, které se rozeběhnou až se začátkem sezony. „Naštěstí se nám podařilo přemístit ze starého webu na nový staré články, tedy alespoň texty. To je z historického hlediska velice důležité. Bohužel jsme ale přišli o fotogalerie, které jsou tak možné dohledat jen na sociálních sítích či webu Zonerama, kde máme online úložiště,“ doplňuje Jůdl.

A také kladenská mládež na novém webu velmi prokoukla. „Nafotili jsme všechny mládežnické týmy a vytvořili jim soupisky s profily hráčů tak, jako je tomu u A-týmu. Je to další krok k lepší medializaci naší mládeže,“ řekl na závěr mluvčí Rytířů.

Novinky, které mohou fanoušci objevit na novém webu:

  • Profily hráčů na soupisce jsou zcela nové. Fanoušek si může o hráčích přečíst krátký "životopis", který nezahrnuje jen hokejovou kariéru, ale také zajímavosti ze soukromí.
  • V profilech hráčů jsou již zmíněné sociální sítě.
  • Mládežnické týmy od 3. třídy až do kategorie juniorů mají nově své profily s fotografií.
  • Zajímavou novinkou je tzv. Galerie dresů v sekci "Historie", kde mohou fanoušci zavzpomínat na dresy, ve kterých Kladno v minulosti nastupovalo.
  • Články obsahující zápasový servis rovněž nabídnou novou a modernější podobu.
  • Jak už bylo zmíněno, v horní liště webu jsou poháry připomínající kladenské tituly, v dolní části webu je zase instagramové rozhraní, ve kterém se zobrazují všechny příspěvky pod hashtagem #kladynko.
  • Novinkou od sezony 2020/21 je klubový magazín Business Zone, díky kterému se kladenští příznivci čtvrtletně dozví novinky z oblasti obchodu a marketingu (na webu je v elektronické podobě).

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU