Obrázek
Klub

Rytířská JBL QUANTUM E-Liga: Hrajte proti našim hokejistům o hodnotné ceny!

16. 11. 2020 od Redakce
Hokejový klub Rytíři Kladno organizuje svou esportovou soutěž v NHL20 na herní konzoli Playstation 4. Registrovat se může kdokoliv, a to až do 22. listopadu. Poté odstartují kvalifikace a ti nejlepší gameři se mohou porvat nejen o hodnotné ceny od společnosti JBL, ale také se střetnou v boji o finále s profesionálními hokejisty, kteří si tak zpestří koronavirem narušenou sezonu. Na lize se bude podílet i známý esportový komentátor Ondřej "Lelek" Kvarda!

Hokejové Kladno, v čele s hrajícím majitelem Jaromírem Jágrem, zahajuje svou premiérovou esport ligu, ve které dostane šanci každý. „Pak už je na jednotlivých hráčích, jak se s tím popasují. Přes kvalifikační zápasy povede cesta účastníků Rytířské JBL QUANTUM E-Ligy do play off. Vyřazovacích bojů se zúčastní naši profesionální hokejisté. Závěrem se bude hrát finále o velice zajímavé ceny,“ uvedl eventový manažer Rytířů Kladno Vít Heral.

e-liga

Ony zmíněné ceny věnoval do ligy její titulární partner – společnost JBL. „Pro gamery je to velká motivace. Ve hře jsou herní headsety nebo energetické nápoje Tiger na celý rok! A kdo by si nechtěl zahrát proti skutečným hokejistům? Ty celý tento projekt velice nadchl a my už známe osmičku těch, kteří poměří síly s těmi nejlepšími účastníky, kteří vyjdou z kvalifikace,“ doplnil marketingový manažer Adam Soukup.

Dění ale bude sledovat i Jaromír Jágr, kterému se nápad velice líbil. „Byl rád, že v době, kdy se soutěže z důvodu pandemie koronaviru pozastavily, je možné se bavit alespoň touto formou,“ dodal Soukup.

Registrace hráčů (bez věkového omezení) probíhá na webu Playzone.cz od 16. do 22. listopadu. Kvalifikační zápasy pak začínají 24. listopadu, 8. prosince startuje play off, kterého se zúčastní osmička nejlepších registrovaných účastníků s osmičkou hokejistů kladenských Rytířů. Do finále, které se bude hrát 13. prosince (čtvrtfinále, semifinále, finále), se pak probojuje osm nejlepších.

Od play off až do závěrečného finále budou zápasy streamovány a komentovány ze studia na ČEZ stadionu, které už mohou hokejoví příznivci znát z vysílání diskuzního pořadu Třetina mimo led. Rytíři tak navážou na loňskou Esport hokejovou ligu, ve které si v premiérovém ročníku zahráli díky dvojici gamerů Martin Tejček/Jaroslav Řehoř extraligové finále, ve kterém však podlehli Mladé Boleslavi.

Finálový den bude komentovat Ondřej "Lelek" Kvarda, který se specializuje na komentování esportových zápasů. Jeho YouTube kanál se může pyšnit 84 tisíci fanoušky.

Rytířská JBL QUANTUM E-Liga:

  • 16. - 22.11. registrace hráčů
  • 24.11. – 29.11. kvalifikace
  • 8.12. a 10.12. play off
  • 13.12. finále

Titulární partner turnaje: JBL

Rytíři v loňském finále celorepublikové Esport hokejové ligy:

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU