Karlovy Vary
1:4
Obrázek
Mládež

Sedmáci a osmáci dali o víkendu přes dvacet branek. Dorost bodoval v obou zápasech!

6. 10. 2021 od Pavel Husarik
Velmi povedený víkend za sebou mají mládežnické kategorie kladenských Rytířů. Krom juniorů vyhráli všechny kategorie a za zmínku stojí zejména výsledky sedmé a osmé třídy, kdy oba týmy vyhráli s více než dvaceti vstřelenými brankami.

JUNIOŘI, Mladá Boleslav vs. Rytíři 3:1

Dlouho vyrovnané utkání zlomila Mladá Boleslav až před koncem druhé třetiny, kdy se domácí dostali do dvoubrankového vedení.

Branky: 12. Kočka (Koštoval).

DOROST, Rytíři vs. Hvězda Praha 5:1, Litvínov vs. Rytíři 6:5 pp

Dorost se ve čtvrtek utkal s pražskou Hvězdou. Vyhrocené utkání nakonec rozhodla druhá třetina, ve které se dorostenci dostali do dvoubrankového náskoku. Ve třetí třetině už jen upravili skóre na konečných 5:1.

Branky: 7. Lev (Holeček), 26. Šíma (Holeček, Mejtský), 32. Černý (Šíma, J. Aschenbrenner), 45. Holub (Aschenbrenner), 50. Holub (Pražák).

V sobotu dorostenci přišli na ledě Litvínova o 3 body až před samotným koncem. Chemici vyrovnávali 3 minuty před koncem a v prodloužení si připsali bonusový bod.

Branky: 15. Holeček (Šíma), 34. Šíma (Váňa), 35. Pražák (Lev), 39. Holeček (Šíma, Mejtský), 46. Mejtský (Holub, Šátek).

9. TŘÍDA, Rytíři vs. PZ Kladno 12:2

Deváťáci ovládli derby s PZtkou a navázali na výkon sedmáků. Hattrick si připsali Kozák a Krása.

Branky: 3x Kozák, 3x Krása, 2x Burger, Kamas, Beran, Znamenáček, Pellant

8. TŘÍDA, Rytíři vs. Kralupy nad Vltavou 22:2

Osmáci na domácím ledě pohodlně vyhráli nad Kralupami. Vysokou výhru řídil Jiří Novák, který si připsal hned 6 branek.

Branky: 6x Novák, 4x Kozák, 3x Polášek, 2x Hausner, 2x Maulis, 1x Tureček, Musil, Hlavsa, Pavelák, Müller

7. TŘÍDA, Rytíři vs. PZ Kladno 24:1

Sedmáci v derby nedali PZtce šanci a ovládli derby. Pod skvělý výkon se podepsal Koudelka a Holoubek, ti zaznamenali hned 8 gólů.

Branky: 8x Koudelka, 8x Holoubek, 3x Šubin, 2x Ilrbek, Petera, Křesťan

6. TŘÍDA, Rytíři vs. Kralupy nad Vltavou 9:7

Šesťáci odehráli vyrovnané utkání, které nakonec zlomili na svoji stranu.

Branky: 3x Klempíř, 3x Šubin, Holoubek, Křivánek, Procházka T.