čtvrtek 5.8.2021
Kladno
Jihlava
17:30
 úterý 10.8.2021
Jihlava
Kladno
18:00
 čtvrtek 12.8.2021
Litvínov
Kladno
17:30
 úterý 17.8.2021
Kladno
Karlovy Vary
17:30
 čtvrtek 19.8.2021
Budějovice
Kladno
17:30
Obrázek
Mládež

Ti nejmenší Rytíři se opět chystají na trénink: Dorazit mohou i noví zájemci o hraní za Kladno!

12. 5. 2021 od Lukáš Jůdl
Vypadá to, že se po roční pauze vrací mládežnický sport zase do starých kolejí. Mladí Rytíři se pomalu scházejí, aby zahájili letní přípravu a věří, že na ni naváže hokejová sezona stejně tak, jako před koronavirovou pandemií. Pro děti ze školičky bruslení, ale i pro nové zájemce o hraní za Rytíře, začínají tréninky už příští týden.

Na led, respektive do vnitřních prostor, sportovci ještě nesmí. I proto zahájí mladí Rytíři tréninky venku. Suchá příprava začíná pro děti ze školičky bruslení a nové zájemce v úterý 18. května (tréninky budou probíhat vždy v úterý a ve čtvrtek).

V případě zájmu o účast na tréninku kontaktujte, prosím, koordinátorku mládeže Rytířů Kladno Petru Kvasilovou na emailové adrese petra.kvasilova@rytirikladno.cz a do emailu uveďte: jméno hráče, příjmení, datum narození a kontakt na rodiče. Dále pak uveďte den, kdy chcete na trénink dorazit (počty trénujících musí být stále kvůli opatřením regulované).

Chceš také začít s hokejem?

Pro nové zájemce o hraní hokeje je postup pro přihlášení se na blížící se tréninky prakticky úplně stejný. Zašlete požadované informace (spolu s tímto evidenčním listem - ke stažení ZDE) na email Petry Kvasilové (výše) a dorazte mezi nás. Suchá příprava je pro všechny účastníky ZDARMA.

Těšíme se na vás!

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU